FALSE

Page Nav

HIDE
HIDE
HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Ρoη Ειδησεων:

latest

Αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων στην Αργολίδα

Με την 2η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας στην Αργολίδα.  Ο Παναργειακός νίκησε με πολλά γκολ απέναντι στον Ποσειδώνα...



Με την 2η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας στην Αργολίδα. 
Ο Παναργειακός νίκησε με πολλά γκολ απέναντι στον Ποσειδώνα Διδύμων, ο Τροιζηνιακός δεν σταματούσε να σκοράρει απεναντι στον Παμμηδεατικό, ενώ ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου ακόμα σκοράρει στο τέρμα του Ολυμπιακού Άργους στον αγώνα της 1ης φάσης του κυπέλλου που έγινε την Πέμπτη 1η Οκτωβρίου.

  

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/10/2016:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.1-1
2.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/10/2016:30Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Μπέγκος Α.1-1
3.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή04/10/2016:30Δρούζας Χ., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.6-1
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή04/10/2016:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Δρούζας Α.0-3
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο03/10/2016:30Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.5-0
6.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/10/2016:30Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.1-2
7.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/10/2016:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ.1-3
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/10/2019:00Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Κόλλιας Δ.
Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΠέμπτη01/10/2016:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.9-0

Προσεχείς Αγώνες


1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/10/2016:30
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/10/2016:30
3.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/10/2016:30
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/10/2016:30
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/10/2016:30
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/10/2016:30
8.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη07/10/2015:30
10.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη07/10/2015:30

Δεν υπάρχουν σχόλια